Dwa miejsca na podium...

     W dniu 04 czerwca 2016 r. na bazie przyzakładowej strzelnicy sportowej PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka-Żar w Międzybrodziu Bialskim odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa PGE Energia Odnawialna S.A. w Warszawie. Zawody te odbywają się corocznie w rundzie wiosennej od kilkunastu lat, jednak w randze rywalizacji o Puchar Prezesa PGE Energia Odnawialna S.A. w Warszawie dopiero po raz drugi. Organizowane przez PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział ZEW Porąbka-Żar w Międzybrodziu Bialskim zawody praktycznie na stałe wpisały się w cykl imprez kulturalno-rozrywkowych naszej gminy. 
W tegorocznej edycji wzięło udział łącznie 147 zawodników. Między sobą rywalizowało 31 zawodników indywidualnie i 29 czteroosobowych drużyn w 5 kategoriach: Samorządowcy ,Służby mundurowe, Stowarzyszenia, Ochotnicze Straże Pożarne oraz Zakłady Pracy.
Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny 4 osobowe, które w klasyfikacji końcowej zajęły I i III miejsce.

Odsłon artykułów:
1739923