VII Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze...

     W dniu 26 maja 2012 roku w miejscowości Wieprz, odbyły się VII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP. O zwycięstwo rywalizowało w grupie I (chłopcy),13 drużyn  z powiatu żywieckiego w tym, również reprezentacja MDP z naszej jednostki. Natomiast w grupie IA ( dziewczyny), rywalizowało 5 drużyn. Pierwszą konkurencją była sztafeta pożarnicza, która polegała na jak najszybszym pokonaniu przeszkód przez siedmiu zawodników. Druga konkurencja, to ćwiczenie bojowe, polegające na rozwinięciu 80 m węży pożarniczych i przewróceniu tarczy, oraz pachołków. Po podsumowaniu punktów przez drużynę sędziowską Komendy Powiatowej PSP w Żywcu nasza drużyna z wynikiem 175,1  zajęła wysokie II miejsce.
 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
Odsłon artykułów:
1488995