67 Tour de Pologne w Gminie Czernichów...


     Najsłynniejszy polski wyścig kolarski we środę 04 sierpnia 2010 r. zawitał na Żywiecczyznę. Trasa kolarskiego peletonu  podczas  4 etapie wyścigu  z Tych do Cieszyna przebiegała również  w naszej gminie przez...

     Najsłynniejszy polski wyścig kolarski we środę 04 sierpnia 2010 r. zawitał na Żywiecczyznę. Trasa kolarskiego peletonu  podczas  4 etapie wyścigu  z Tych do Cieszyna przebiegała również  w naszej gminie przez Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie, Czernichów i Tresną, a dalej przez Żywiec, Milówkę w kierunku  Koniakowa. Podczas tego wydarzenia nasza jednostka wraz z OSP Czernichów i Międzybrodzie Bialskie zabezpieczała trasę przejazdu największego w Polsce wyścigu kolarskiego.

Image
Foto:www.starostwo.zywiec.pl

Image
Foto:www.tourdepologne.pl

Image

Image

Image
Foto:www.starostwo.zywiec.pl

Image
Foto:www.starostwo.zywiec.pl
Odsłon artykułów:
889066