PRZEKAŻ 1,5 % DLA OSP W MIĘDZYBRODZIU ŻYWIECKIM

   
 
      Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzybrodziu Żywieckim zwraca się prośbą o przekazywanie na działalność statutową naszej jednostki - wsparcia od wszystkich osób dobrej woli i wpłacania za pośrednictwem Urzędu Skarbowego 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.


     Apelujemy do strażaków ochotników, członków ich rodzin, do społeczeństwa, do przyjaciół i sympatyków straży oraz do kierownictw firm, zakładów i instytucji

o przekazanie 1,5% podatku dla
Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzybrodziu Żywieckim

     Strażacy kierują się szczytnymi ideałami służenia ludziom i niesienia pomocy, podejmują coraz więcej zadań ratowniczych dla dobra społeczeństwa. Jednak nie zawsze podczas akcji strażacy są należycie zabezpieczeni, a mimo to z narażeniem własnego zdrowia, a nawet życia ratują innych, czasami płacąc za to wysoką cenę. Ciągle potrzebujemy lepszego sprzętu ratowniczego by móc szybciej i skuteczniej nieść pomoc potrzebującym.

  Dokonane wpłaty będą wsparciem dla naszej jednostki OSP, które przyczynią się do szybszych i bezpieczniejszych działań ratowniczych, a nie spowodują uszczerbku Waszego rodzinnego budżetu. Zamiast cały podatek dochodowy przekazywać do Urzędu Skarbowego, prosimy o przekazania 1,5% na rzecz OSP. Liczymy na zrozumienie i pozytywne odniesienie się do naszego apelu.

   Aby przekazać 1,5%. podatku, trzeba wypełnić zeznanie roczne:PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, a następnie wyliczyć 1,5% podatku dochodowego i wypełnić poszczególne rubryki w rozliczanym PIT.
 
                                                                                             
 
 
 W przypadku nie jasności prosimy o przeczytanie informacji na stronie podanej poniżej:
 

 

Odsłon artykułów:
1739890